Hydratace

  Intenzivní hydratace s plastickou maskou

  Toto ošetření je určeno pro dehydratovanou pleť, na které se už objevují i šupinky suché kůže (podobné lišeji) a nepříjemný pocit pnutí pleti. Je použita speciální plastická hydratační maska, která je složena z mořských polysacharidů a aktivní hydratační látky Sève Marine®. Úvodní relaxační masáž , odlíčení, peeling, aplikace speciálního extraktu s hydratačním a rozjasňujícím účinkem pomocí ionizace, masáž obličeje a krku, aplikace plastické masky , na závěr nanesení denního a očního krému.

  Ošetření 90 minut


  HYDRATACE PLETI s kolagenovou maskou NA OČNÍ KONTURY

  Luxusní ošetření proti jemným liniím a vráskám v oblasti očí. Úvodní relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, mořský spray, speciální mikromasáž očního okolí spojená s masáží pleti, aplikace extraktu Bio-marine, aplikace kolagenové masky na oči, aplikace krémové masky na obličej, na závěr nanesení denního a očního krému .

  Ošetření 90 minut


  Hydratace pleti s krémovou maskou

  Ošetření vhodné pro všechny typy pleti. Toto ošetření bojuje proti dehydrataci, zanechává pokožku jemnější, se zlepšenou strukturou pleti; obličej znovu získává své původní rysy. Odlíčení obličeje, peeling, čištění pleti, úprava obočí, vmasírování hydratačního séra, masáž obličeje včetně dekoltu. Aplikace krémové hydratační masky, na závěr nanesení denního a očního krému.

  Ošetření 90 minut

  Zpět