Kosmetika PAYOT Paris

  FYLOZOFIE PÉČE O PLEŤ

  Péče o pleť je věda v neustálém pohybu. Zakladatelka značky, doktorka NADIA PAYOT, vytvořila filozofii péče o pleť spojenou se cvičením obličejových svalů.

  Toto efektivní zachování mladistvosti pleti je unikátní kombinací profesionální masáže obličeje v salonu a použití  nejúčinnějších přírodních aktivních látek doma. Výjimečné odborné znalosti zajišťují nesrovnatelné výsledky a potěšení z ošetření.

  BEZKONKURENČNÍ  ODBORNÉ ZNALOSTI

  Unikátní ošetření pleti, která jsou výsledkem kombinace vědeckých výzkumů s potěšením všech smyslů. To vše společně  zajišťuje  účinnost, jistotu a totální pohodu...

  Jedinečná profesionální technika masáže obličeje je základem každého profesionálního ošetření: zlepšuje odstranění nahromaděných škodlivých toxinů a zrychluje mikrocirkulaci.

  Tuto sérii relaxačních masážních kroků sestavila Nadia Payot, která masáž povýšila na opravdové umění doteku předávané z generace na generace profesionálních kosmetiček.

   


  Služby

  EXPÉRIENCE

  Je to více, než klasické ošetření pleti, jsou to EXPÉRIENCE PAYOT, speciální událost vytvořená právě pro Vás. Minuta po minutě je promyšlenou choreografií pečujících kroků zaručující okamžité viditelné výsledky.

  Tak neváhejte a zažijte neopakovatelný zážitek z lahodných vůní a smyslných textur. Mimořádné potěšení všech vašich smyslů.

   

  HYDRA EXPÉRIENCE

  Hydratační ošetření vhodné pro všechny typy pleti postrádající pocit komfortu na pleti. Osvěžující maska s okvětními lístky chrpy pleti navrací rovnovážnou hydrataci a stimuluje všechny smysly . Mimořádné okamžiky , ktekré rozzáří pleť krásou.
   
  Ošetření 90 min

   

  PARFAITE EXPÉRIENCE

  Nový zážitek z kosmetického ošetření s mimořádnými výsledky. Péče proti stárnutí se 100% přírodními ingrediencemi. Hluboké čištění s rýžovými extrakty. Péče pro zmírnění viditelných známek stárnutí pleti: vrásky,  ztráta pevnosti a rozzářenosti. Potěšení všech smyslů doplňuje zlatá maska se 100% přírodními složkami (extrakty z borovice a okvětní lístky ibišku). Ošetření, které vás dokonale rozmazluje.

  Ošetření 90 min

   

  PURE WHITE EXPÉRIENCE

  Péče je cílená na redukci pigmentových skvrn – jak  prevence, tak i léčba již vznilých pigmentových nerovností. Rýžové extrakty, výtečný dar přírody je základem exkluzivního specifického ošetření. Vaši pleť zanechává zářící  a sjednocenou. Je možné absolvovat kdykoliv během roku.

  Ošetření 90 min

   

  MY PAYOT EXPÉRIENCE

  Osvěžující ošetření pro rozzáření pleti se superovocem Goji a Acai. Odstraňuje známky únavy, zlepšuje mikrocirkulaci a posiluje přirozenou ochranu pokožky před vnějšími škodlivými vlivy.

  Ošetření 90 min

   


  CÍLENÁ ODPOVĚĎ KONKRÉTNÍHO PROBLÉMU PLETI

  Základem ošetření pleti SOLUTION BEAUTÉ je spojení konkrétních manuálních technik aplikace výrobků a unikátních aktivních ingrediencí.

  Všechna profesionální ošetření pleti, spojená především s relaxací, jsou přizpůsobená vždy aktuálnímu stavu pleti. Ten se po celý život neustále mění a je ovlivňovaný stresem, životním stylem, hormonálními výkyvy či léky.

  Rozlišujeme stavy pleti :

  Citlivá, mastná až problematická, velmi suchá, podrážděná po chirurgickém zákroku, vrásky, povadlá pleť.

   

  Solution TECHNI LISS

  Vyhlazující ošetření pro jemné i hluboké vrásky. Profesionální maska obsahuje účinné látky, které nahrazují botoxové injekce, čímž předchází vzniku nových vrásek a zachovává mimiku obličeje.

  Ošetření 90 min

   

  Solution CICA EXPERT

  Toto ošetření je vhodné pro poškozenou pokožku po estetických či chirurgických zákrocích. Hydratuje, zklidňuje a urychluje celkovou regeneraci pokožky.  Naprosto šetrné ošetření velmi citlivé pokožky.
   
  Ošetření 90 min

   

  Solution PEAU NETTE 

  Čistící ošetření určené pro všechny typy pleti. Hluboké vyčištění pleti od nehezkých tzv. „černých teček“.Díky použití výhradně profesionálních přípravků odcházíte bez známek jakéhokoliv začervenání či podráždění pleti.

  Ošetření 60 min

   

  Solution FLASH ÉCLAT

  Rozjasňující    osvěžující ošetření s vůní exotického ovoce.  Když jste ve stresu, vaše pleť se nedostatečně okysličuje, a to způsobuje zašedlý a unavený vzhled. Při takovém dlouhotrvajícím stavu začíná pleť předčasně stárnout.Proto nečekejte, až bude pozdě!

  Ošetření 90 min

   

  NUTRI Solution

  Delikátní ošetření s cereáliemi, které efektivně vyživí velmi suchou pleť. Zlepšuje texturu pleti a ochrannou bariéru pleti. Po ošetření je znovu obnovená jemnost, pružnost a zářivost .
   
  Ošetření 90 min

   

   

  Zpět