Lifting obličeje přístrojem Starvac SP2

  Vacupres obličeje, neboli bezoperační lifting pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se do malých baněk nasává kožní řasa obličeje, krku a dekoltu. Pokožka se zbavuje toxických látek, přebytečné vody a tím se zbavuje obličej otoků. Ošetřené partie se okysličují a prokrvují. Po ošetření je pleť výrazně mladší, svěží, vypnutá a hydratovaná. Drobné vrásky se vyhlazují. Pravidelným ošetřením se předchází tvorbě nových vrásek, povadlé a unavené pleti. Zpevňuje se tzv. dvojitá brada a mizí váčky pod očima, které mohou být způsobeny špatnou funkcí lymfatického systému. Příznivě také působí na akné. Díky intenzivnímu prokrvení dochází k aktivaci kolagenu a elastinu v podkoží. Ošetření obsahuje vyčištění pleti, aktivaci lymfatického systému, vaculifting a následné nanesení masky dle typu pleti. Používáme velmi kvalitní francouzskou kosmetiku Thalgo. Celá procedura je velice příjemná a relaxační.

  Luxusní ošetření proti jemným liniím a vráskám

  Liftingový efekt je viditelný již po 1 ošetření


  Postup ošetření

  - očištění pleti
  - ruční lymfatická drenáž obličeje a dekoltu
  - hloubkové čištění pleti vacupresem
  - aplikace - vmasírování kolagenového séra proti vráskám
  - vypnutí pokožky obličeje
  - plastická maska dle typu pleti (antioxidační, vyživující, zpevňující)

  Luxusní ošetření proti jemným liniím a vráskám cena 1250,- Kč. Kůra 6 ošetření nyní za AKČNÍ cenu 6000,- Kč. Akce platí do 31.8.2012.

  Luxusní ošetření proti jemným liniím a vráskám. Redukuje jemné linie a vrásky v celém obličeji, váčky pod očima. Ošetření přináší revitalizaci, rozjasnění, hydrataci. Liftingový efekt je viditelný již po prvním ošetření. Vhodné pro všechny typy pleti. Toto ošetření bojuje proti dehydrataci, zanechává pokožku jemnější, se zlepšenou strukturou pleti, obličej znovu získává své původní rysy.

  Kůru 6 ošetření je ideální absolvovat během 6 týdnů, tzn 1x týdně. Výsledky kůry vydrží po několika měsíců.

  Zpět