Novinky

  • Vánoční kazety
  • Prodej vánočních kazet od kosmetické značky Thalgo již v prodeji v našem kosmetickém salonu. Rádi Vám pomůžeme a poradíme s výběrem. Můžete tak snadno předejít předvánočnímu shonu a zajistit si vánoční dárek pro své milované včas. Vánoční kazety pro ženy a muže všech věkových kategorií. Neváhejte a přijďte se poradit. 

   

  • M-Ceutic Radikální obnova pleti
  • M Ceutic  ošetření je mimořádně  účinné proti stárnutí, na zkrášlení pleti a obnovu její ideální kvality. Jde o přelomový kosmeticko-medicínský program, který vyhlazuje hrubý a nepravidelný mikropovrch, napravuje tlustou texturu pleti a její odstín, rozšířené póry, akné a jizvičky po akné. Obnoví sametový pocit a jas. Produkty M-Ceutic obsahují komplex Mésolift Marin®, který zrychluje samoregeneraci pleti. Je zapouzdřen uvnitř jedinečných transportních Biosfér, které jej v cílové oblasti postupně uvolňují. Jedná se tedy o neinvazivní verzi mezoterapie, techniky injekční aplikace léčivého roztoku proti stárnutí. Bioregenerativní „roztok“ M-Ceutic kompenzuje nedostatky v pleťových nebo kožních tkáních tak, aby podpořil metabolismus pleťových buněk a zachoval mladistvý vzhled pleti.


   Progresivní kúra, která respektuje pleť, se skládá ze 4 sezení až 6 sezení pro pleť se závažnějšími problémy.

   Použití jednotlivých produktů u ošetření vždy určujeme na základě aktuálního stavu pleti.Přijďte se  sami přesvědčit.

  •  
  • Kosmetické služby

   SUPREME JEUNESSE  - Nové kosmetické ošetření zaměřené na celkovou péči proti stárnutí pleti. Kombinace dokonalých skvostů přírody (magnólie a orchideje) a aktivních složek poslední generace v komplexu Youth Process zmírňuje nežádoucí efekty oslabené obranyschopnosti pleti a zpomaluje tak zrychlený proces stárnutí.  Peeling složený z mořských polysacharidů a extraktu z hnědé mořské řasy pleť regenruje, obnovuje. Maska CRYSTAL  obsahuje karcinin, kyselinu hyaluronovu s nízkou molekulární hmotností, Durvillea Antartica (velká hnědá řasa, bohatá na stopové prvky a kyselinu alginovou), Polymarines (získyný z červené makrořasy-stimuluje tvorbu kolagenu) a rakytníkový olej (obsahuje omega 7 a vitamín E). Po ošetření je pleť vyhlazená, rozzářená a omlazená. Doporučujeme podstoupit kůru .

  • Péče o tělo

   Náš profesionálně vyškolený personál je tu jen pro vás a nabízí Vám ty nejkvalitnější služby v oblasti péče o celé tělo. Nechte se hýčkat a rozmazlovat.

  • Microneedling

   Microneedling je nová generace mezoterapie, která pomáhá klientům nejen s redukcí jemných vrásek, s redukcí rozšířených pórů, ale řeší problémy s ochablou, unavenou pletí. Nyní novinka - zapracování omlazujícího séra s růstovým faktorem - Grouwth Factor sérum - firma Medik 8.

  • Masaž Body forming Starvac, Anticelulitidová masáž Starvac a Pulstar

  Kupte kůru 10 ošetření dle platného ceníku a získáte další 2 ošetření zdarma. Platnost poukazů končí 30.9.2016

   

   

   

  Zpět